Haftex Tekstil İthalat & İhracat San. İnş. Ve Tic. Ltd. Şti.

HAKKIMIZDA

Sektördeki tecrübesine güvenerek yola koyulan Haftex Tekstil kurumsal iş kıyafetleri farklı sektörlerde bulunan müşterilerine özel çözümler tasarlamakta ve sunmaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşteri memnuniyetini önemseyen hizmet anlayışımız ile yapmış olduğumuz işlerimiz neticesinde 2020 yılında kurduğumuz Haftex Tekstil firması ile hizmetimize devam ediyoruz.

HAFTEX TEKSTİL, kurumsal giyim, üniforma-personel kıyafeti, iş kıyafetleri, tekstil promosyonları. ve piyasa beklentileri doğrultusunda her sezon kendine özel koleksiyonunu geliştirmektedir. Bu koleksiyonla beraber mevcut ürün yelpazesi sürekli olarak güncellenip moda sektörünün beğenisine sunulmaktadır.

Hızlı geliştirme ve üretim süreçleri, makul fiyatlar, profesyonel ve etkili müşteri hizmetleri şirketimizi öne çıkaran güçlü yanlarımızdır. Sürekli gelişen ve değişen moda akımlarına ayak uydurabilmek için yeni ve farklı ürünler imal etmekle birlikte, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda da etik değerlere saygılı olarak ürün geliştirmelerini çok hızlı yapmaktayız. Sizin de arayışlarınızı cevaplayacak bir ürünümüz mutlaka vardır.

 

Amacımız İnsan ve çevre sağlığına uygun üretim yapmak, Paradan çok müşteri kazanmayı hedeflemiş, dayanıklı kaliteli iş elbiseleri yapmak adına bu yolda siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Değerlerimiz

 

  • Ekip çalışması ve gelişmiş teknoloji ile kaliteli ürün üretmek,
  • Müşterilerimize hatasız ürünü zamanında teslim etmek,
  • Tek seferde ve zamanında üstün hizmet vermek
  • Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bugünkü gibi yarında hazır giyim sektöründe önde gelen firmalar arasında olmak,
  • Biz bilinci ile sürekli gelişime önem vererek, daima daha iyiye ulaşma hedefini ilke edinmek,
  • Üretim faaliyetlerimizde insan ve çevre sağlığına zararlı olmayan hammadde kullanmak,
  • Çalışanlarımızın sürekli eğitimle gelişimini sağlamak,
  • Kalite Yönetim Sistemi şartlarını çalışanlarımızın katılımı ile sağlamak